fbpx

PORTFOLIO

GALVENĀS DEKORĀCIJAS

Uzburt pasaku ir mūsu kaislība. Katrā stāstā ir varonis, kurš izdzīvo aizraujošu notikumu virpuli. Arī mēs, radot dekorācijas, ļaujamies pasakas aizrautīgajai dabai, sekojam tai ar aizturētu elpu un radām turpinājumus. Atkal un atkal. Ar sapņainu precizitāti griežamies varoņu radītā emociju karuselī, stabili turoties pie pamatvērtībām: kvalitāte un unikalitāte.

PILSĒTVIDE

Radīt svētku sajūtu pilsētvidē – tas ir par mums. Ar aizrautību veidojam gaismu spēles ielās un laukumos, arī mazus gaismas uzvedumus, kur ēna pasvītro galveno un tumsas aizsegā veidojas neparasti salikumi, kas dienā paslīd nepamanīti. Gaismas dekorācijas rada emocijas, tai piemīt kaut kas neaprakstāmi maģisks, un mēs ar gaismu esam uz Tu.

EGLES

Egles ir viens no galvenajiem un arī senākajiem Ziemassvētku simboliem. Radot egļu rotājumus, mēs gūstam iedvesmu gan klasiskajās svētku tradīcījās, gan mūsdienu dizaina tendencēs. Mēs apvienojam dažādas krāsas, formas un materiālus, padarot katru egli par unikālu mākslas darbu.

KOMERCPROJEKTI

Mūsu radošā komanda izstrādās unikālu dekorāciju projektu tieši Jums! No vienas dekorācijas līdz pilnīgi noformētam kompleksam. Mūsu kaislība ir vizuāla, ikvienai detaļai ir nozīme un stāsts top gatavs, līdzko esam atvērti tam. Brīnums ir tepat blakus, tikai ieskaties svētku mirdzošajās acīs un esi gatavs ienākt pasakā. Tu vari būt stāsta sākums. Iesim tālāk kopā- mirdzuma pasaulē!

BUMBAS

Modernā klasika. Dažāda lieluma un krāsu gaismas bumbas ir elegants un aktuāls Ziemassvētku rotājums. Izstrādājam gan tehnoloģiski komplicētus LED risinājumus ar integrētu krāsu maiņas vadību, gan ērta un plaša pielietojuma populārāko gaismas toņu objektus. Arvien biežāk bumbas kalpo ne tikai kā svētku rotājums, bet arī kā gaismas dekors visa gada garumā atbilstoši Jūsu vēmēm, jebkurā vietā. Sazinies un pasūti savu gaismas bumbu!