fbpx
Izdzīvo sapni.
PAR MUMS

December Design ir dekorāciju kompānija, kuras profesionālie aizsākumi meklējami desmit gadus senā vēsturē. Mūsu virsuzdevums ir dāvināt Ziemassvētku prieku visā pasaulē un radīt pozitīvo enerģiju 365 dienas gadā un sākot ar 2020. gadu uzņēmuma vīzija “Ziemassvētki nekad nebeidzas” tiek integrēta ilgtermiņa attīstības stratēģijā.

Mēs radām ekskluzīvas, oriģināldizaina Ziemassvētku dekorācijas vienā eksemplārā vai limitētās sērijās. Kompānijas klienti ir Pilsētu pašvaldības, Tirdzniecības centri, Valsts iestādes, Bankas. December Design radītās dekorācijas ir sastopamas lidostās, pilsētu laukumos, uz māju jumtiem un visur, kur gaida Ziemassvētkus…

December Design lepojas ar vairāk kā 100 veiksmīgi realizētām oriģināldizaina scenogrāfijām, kas priecē cilvēkus visās vecuma un sociālo slāņu grupās. Mēs runājam cilvēku valodā un ar pašu radītiem vizuāliem stāstiem aizkustinām ikvienu, kam sirds atvērta priekam.

Kompānijas veikums atzinīgi novērtēts profesionāļu vidū Baltijas valstīs un Eiropā.

Uzņēmuma birojs un ražotne atrodas Latvijā, ražošanas procesā tiek izmantotas labāko piegādātāju komponentes no visas pasaules, speciāli pēc December Design izstrādātiem standartiem partnerkompānijā, Ķīnā tiek ražotas augstākās kvalitātes iluminācijas elementi.

Kā arī veiksmīgas sadarbības rezultātā LED produkcija tiek importēta tieši no labākajiem eiropas piegādātājiem, tādejādi ar atbildību nodrošinot gala patērētājam ekskluzīvu dizaina produktu.

Mūsu klienti:

Publicējušies: