Christmasworld 2023

Christmasworld 2023

Sākums / JAUNUMI / Christmasworld 2023

Latvijas dekorāciju stāsts izskan aizvien tālāk pasaulē - December Design radītās dekorācijas aplūkojamas vērienīgākajā Ziemassvētku dekorāciju izstādē Eiropā- Christmasworld Vācijā, Frankfurtē! Lepojamies par iespēju prezentēt jaunākās dizaina tendences un Ziemassvētku dekorāciju noformējumus nozīmīgajā un plaši apmeklētajā izstādē, kas kopumā pulcēja vairāk nekā 154 000 apmeklētājus no 128 pasaules valstīm!

Mums ir īpašs prieks, ka starptautiskā līmenī tiek atzinīgi novērtēta mūsu dekorāciju dizaina oriģinalitāte. Katra mūsu veidotā dekorācija ir mākslas darbs, kā notikums un unikāls stāsts. Izstādē iegūtie kontakti iezīmē sadarbības potenciālu ar ASV, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Kazahstānu un citām valstīm, un mēs esam gatavi 2023. gadā mūsu radīto dekorāciju maģisko pieskārienu aiznest arvien tālāk pasaulē!

Dalība "Christmasworld" izstādē ir tikai viens no daudziem soļiem December Design eksporta attīstībā. Aizvadītajā sezonā eksports veidoja vismaz 35% no uzņēmuma apgrozījuma, un turpina pieaugt pieprasījums pēc December Design radītajiem šauras nišas produktiem arī ārvalstu tirgos, īpaši Lietuvā un Norvēģijā.