Iepazīsti December Design
Par mums

Par mums

Sākums Par mums
MŪSU STĀSTS

Laipni lūgts December Design

Mēs esam dekorāciju ražošanas uzņēmums ar profesionālu vēsturi, kas sniedzas vairāk nekā desmit gadus senā pagātnē. Mūsu augsti kvalificētā mākslinieku, dizaineru, inženieru, ražošanas speciālistu un citu profesionāļu komanda var īstenot jebkuru jūsu sapni. Mūsu misija ir radīt vispatiesākās un maģiskākās Ziemassvētku sajūtas visa gada garumā.

kopsavilkums

Īsumā par December Design

PILNS SERVISS

Mēs aptveram katru projekta posmu, sākot no sākotnējās dizaina koncepcijas un projektēšanas līdz inženierijas, ražošanas un būvniecības vadībai.

Radīts Eiropā

Visas dekorācijas izgatavojam mūsu 1000 kvm lielajā rūpnīcā Liepājā, Latvijā un importējam materiālus tieši no labākajiem Eiropas piegādātājiem. 

10 gadu
pieredze

Sapnis par Ziemassvētku dekorāciju radīšanu, kas pārvērsts īstenībā.

Unikāli LED risinājumi

Gadu gaitā strādājot ciešā saiknē ar mūsu partnerkompāniju, mēs esam radījuši gaismas virtenes, kas atbilst mūsu augstajiem dizaina un kvalitātes standartiem.

Augsta interaktivitāte

Mēs ticām, ka vislielāko prieku un visīstākās svētku sajūtas rodas, izmantojot visas maņas. Tāpēc mēs radām dekorācijas, kas ir ar īpaši augsu interaktivitāti un ir iesaistošas.

IEPAZĪSTI MŪS

Ko mēs darām

Mēs radām ekskluzīvas, oriģināldizaina Ziemassvētku dekorācijas vienā eksemplārā vai limitētās sērijās. Kompānijas klienti ir Pilsētu pašvaldības, Tirdzniecības centri, Valsts iestādes, Bankas.

December Design radītās dekorācijas ir sastopamas lidostās, pilsētu laukumos, uz māju jumtiem un visur, kur gaida Ziemassvētkus…

PILNS SERVISS

Vairāk nekā 10 gadu ilga profesionālā pieredze Ziemassvētku dekorāciju projektēšanā, ražošanā, montāžā un apkalpošanā

IEPAZĪSTI MŪS

Kāpēc izvēlēties December Design

KVALITĀTE UN DROŠĪBA

Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus. Mūsu gaismas virtenēm ir CE marķējums, un mūsu rotājumi atbilst aizsardzības klasei IP67: pilnīga aizsardzība pret putekļu un gaisa daļiņu iekļūšanu ilgākā laika periodā.

UNIKĀLI LED RISINĀJUMI UN INOVĀCIJAS

Mēs esam izstrādājuši īpašu izgatavošanas recepti visiem mūsu apgaismojuma elementiem, un mūsu izmantotās gaismas virtenes ir ekskluzīvās krāsās un plašā toņu klāstā. Mēs izmantojam mūsdienīgās IMS (Intelligent Marquee Systems) un Wall Washer tehnikas.

PILNS SERVISS

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu: idejas un dizaina koncepcijas, inženiertehniskie risinājumi, elektromontāžas darbi, dekorāciju montāža un demontāža, kā arī transportēšana un uzglabāšana.

AUGSTA INTERAKTIVITĀTE UN SKAŅAS EFEKTI

Mūsu radītās dekorācijas ir unikālas to interaktivitātes dēļ – mēs ticam, ka vislielāko prieku un patiesākās svētku sajūtas rodas, iesaistot visas mūsu maņas.

DESIGN AND
IDEAS

Pasaku radīšana ir mūsu aizraušanās. Veidojot dekorācijas, mēs iedziļināmies pasaku brīnumainajā dabā. 

TEHNISKĀ PROJEKTĒŠANA UN RAŽOŠANA

Kad ir izstrādāta dizaina koncepcija, mēs izgatavojam detalizētu tehnisko rasējumu un kopā ar mūsu pieredzējušajiem inženieriem un ražošanas speciālistiem idejas realizējam.

SERVISS

Mēs rūpējamies par mūsu dekorācijām visos projekta posmos – nodrošinām dekorāciju montāžu un demontāžu, kā arī transportēšanu un uzglabāšanu.  

ILGTSPĒJĪBA DEKORĀCIJU NOZARĒ

Mēs ņemam vērā ilgtspējību visos ražošanas posmos. Mūsu dizaini ir paliekosi, un rotājumi ir savstarpēji aizvietojami un izturīgi, tādējādi pagarinot dekorācijas kalpošanas laiku un samazinot nelietderīgas darbības.

IEPAZĪSTI DECEMBER DESIGN

Mūsu komanda

Bieži uzdotie jautājumi

Visas dekorācijas tiek ražotas mūsu 1000 kvm lielajā ražotnē Liepājā, Latvijā. Veiksmīgas sadarbības rezultātā LED produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma partneruzņēmumā Ķīnā pēc īpaša Decembri Design pasūtījuma, tādējādi nodrošinot gala lietotājam ekskluzīvu dizaina produktu. Alumīnijs un citi būtiski materiāli tiek importēti pa taisno no labākajiem Eiropas piegādātājiem.

Viss ir atkarīgs no projekta apmēra un sarežģītības. Iepriekš izgatavotas dizaina dekorācijas var piegādāt jau mēneša laikā pēc līguma noslēgšanas, savukārt individuālajām dekorācijām vai pilnām scenogrāfijām vēlamais laika periods ir 6-12 mēneši. Mēs iesakām visiem mūsu klientiem iesniegt pieprasījumus gada pirmajos 3 mēnešos.

Lūdzu, nosūtiet mums pieprasījumu un norādiet dizaina projekta numuru, kas norādīts pie skices. Mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk, lai vienotos par vēlamo izmēru un krāsām, kā arī ar loģistiku saistītiem jautājumiem

Lai pasūtītu pēc pasūtījuma izgatavotus Ziemassvētku rotājumus vai apgaismojuma dizainus, lūdzu, sazinieties ar mums.

Mums ir sadarbība ar daudziem pārvadājumu uzņēmumiem, kas nozīmē, ka mēs varam nodrošināt ātru un uzticamu piegādi uz lielāko daļu ES un Šengenas zonas valstu.

NOMINĀCIJAS UN BALVAS

Dalība dizaina izstādēs un festivālos

Over the years we have taken part of various design events and awards. We are proud to announce our participation in the largest Christmas exhibition – the Christmas World Messe Frankfurt 2023!

logo-izstades-01
logo-izstades-02
logo-izstades-03

Tavs Ziemasvētku stāsts sākas šeit

Neatkarīgi no tā, vai jums jau ir ideja vai vīzija, vai arī jūs zināt tikai to, ka vēlaties vislabākās Ziemassvētku dekorācijas, mēs esam šeit! Sazinieties ar mums, lai radītu projektu, kas atbilst jūsu vajadzībām jau tagad!

SIA “FIRST SERVICE” has concluded on 13.05.2022. contract no. SKV-L-2022/202 with the Investment and Development Agency of Latvia regarding the receipt of support for the “Promotion of International Competitiveness” measure, which is co-financed by the European Regional Development Fund.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_BW